De Ramadan: aankondiging van Lida

De Ramadan: voor velen een heel bijzondere maand en voor Lida is het nu gelukkig weer haar lievelingsmaand. Een maand die in het teken staan van geloof, verbinding en rust. Maar, de Ramadan kan – zeker wanneer je worstelt met een eetstoornis of eetprobleem – ook lastig zijn. Hoe ga je om met de Iftar en de drang om door of over te eten? Hoe moet je vasten als je de neiging hebt om uit destructie door te schieten in restrictie?

Lida herkent die moeilijkheden en neemt jou daarom de komende tijd mee door middel van content over de Ramadan. Hier op de website kun je artikelen van haar lezen en op onze diverse social media kanalen staan diverse filmpjes voor je klaar.

Het eerste filmpje van Lida, de aankondiging voor de content die je de komende periode tegen zult komen, vind je hier:

@proud2bmenl

De Ramadan: voor velen een heel bijzondere maand. Een maand die in het teken staan van geloof, verbinding en rust. Maar, als je een eetstoornis hebt, kan het ook een uitdaging zijn. Hoe ga je om met de Iftar en de drang om door of over te eten? Hoe moet je vasten als je de neiging hebt om uit destructie door te schieten in restrictie? Als jij dit herkent, dan is deze post voor jou. Lida is ervaringsdeskundige van een eetstoornis en gaat de komende tijd aandacht besteden aan de ramadan in combinatie met een eetstoornis. Volg ons als je dit wilt zien en dm ons als je vragen of verzoeken hebt! ❤️ #mentalhealthmatters #eetstoornis #eetstoornisherstel #recoverytok #mentalhealthcheck #voorjou #Proud2bMe #ervaringsdeskundige #edetruggles #mentaalgezond #jebentnietalleen #ramadan #ramadan2025 #ramadanprep

♬ my love all mine – اغاني حلال

Kom bij Proud2Bme gratis en anoniem in contact met lotgenoten, ervaringsdeskundigen, psychologen en diëtisten. Op ons forum kun je jouw verhaal delen en/of vragen stellen. Ook kan je dagelijks met ons chatten (de agenda vind je hier). Wij staan voor je klaar.

Lonneke

Geschreven door Lonneke

Reacties

3 reacties op “De Ramadan: aankondiging van Lida”

  1. Wat mooi dat je ons daarin meeneemt Lida. Denk dat daarin lessen voor iedereen te vinden zijn ook als je niet aan de ramadan meedoet. Ik wens je alvast een mooie, inspirerende maand toe!

  2. wat tof dat je dit doet en aandacht aan besteedt !

  3. Hoii Lida,
    ik ben ook moslim en na 2 jaar worstelden met een eetstoornis ga ik weer mee doen met de ramadan. Dank je wel voor deze video! Lief dat je het hebt gemaakt.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *