En toen was het alweer juni. Wat gaat de tijd snel! Het was weer een drukke, maar ook bijzondere week. Want naast Proud2Bme werd ook ik een jaartje ouder. Dubbel feest! Zoals Daphne in deze photo blog zei: “Vier je leef-tijd!” Nou, dat heb ik gedaan! Het was een week vol natuur, lekkere koffie, kriebelbeestjes en hooikoortsogen.
Maandag
Een nieuwe maandag, een nieuwe week. Helaas begon mijn week niet zo goed. Mijn kat Winnie is al een tijd aan het kwakkelen en vandaag stond er weer een ochtendje dierenarts op het programma. Ik maak me daar gelukkig drukker om dan Winnie. Die vindt het allemaal wel prima, zeker als er ergens snoepjes te halen zijn. Met een nieuw kuurtje, een poes vol met prikjes en een vervolgafspraak zijn we terug naar huis gestuurd. Nu maar hopen dat het aanslaat.
Na een fijne dag werken besloot ik die middag in het bos te wandelen om mijn hoofd even leeg te maken. Het voelt zo zomers! Daardoor ruikt het bos nu extra lekker.
Dinsdag
Een bijzondere dag, Proud2Bme is 11 jaar! Speciaal daarvoor maakten wij dit overzicht met een greep uit alle bijzondere Proud-momenten. In de ochtend verstuurde ik de tekening die ik voor Irene maakte. Irene beschreef al eerder in haar photo blog dat we een kunstruil doen. Ik heb al een hele toffe tekening van Winnie ontvangen. Zelf was ik nog een beetje aan het klooien met het papier. Ik ben niet 100% tevreden, maar hopelijk is Irene er blij mee.
Zelf moest ik die dag werken bij mijn andere baan. In een poging om het openbaar vervoer te mijden, pak ik tegenwoordig de fiets. Het is een pittig stuk en het was zeker even wennen, maar nu vind ik het heerlijk! Bij de supermarkt haalde ik trouwens deze ‘müllermilch’; melk met een aardbeiensmaakje. Best lekker en niet zo zoet.
Terugfietsen is helaas soms wat minder leuk. Ik heb dan vaker last van hooikoorts. Met een nat gezicht is fietsen toch best een opgave. Gelukkig werd ik die avond verrast met een etentje in het bos. Twee vrienden kwamen langs met een complete borrelplank en lekkere wijn. Dat was genieten!
Woensdag
Had ik me dinsdag maar gecheckt… Woensdag vond ik namelijk een teek op mijn bovenbeen! Ook al best wel vastgezogen. Ik raakte een beetje in paniek, maar gelukkig wist mijn vriend me te vertellen dat we een tekentang hebben en ook nog eens waar ik deze kon vinden. Hij was makkelijk te verwijderen, maar toch vind ik het altijd even schrikken.
Terwijl ik die dag aan het werk was, kreeg ik wat meer hoofdpijn. Ik besloot om in mijn pauze een rondje te lopen en bij de supermarkt wat fruit te halen. Er zijn weer kersen, dus ik heb meteen een zak meegenomen. Zo lekker! Ook vond ik deze cornflakes. Ik vind cocopops heel lekker, maar ik was er een beetje op uitgekeken. Dit leek me een goed alternatief!
Ook krijg ik op woensdag altijd een HelloFresh pakket binnen. Daar zijn we een tijd geleden mee begonnen en dat is best een uitkomst! Toch hield het ons niet tegen om die avond pizza te bestellen. Zo fijn, lekker op het balkon. Gelukkig heeft Winnie zichtbaar minder pijn en begint ze zich steeds weer ‘normaler’ te gedragen. Ze wachtte alweer braaf op bed totdat we gingen slapen.
Donderdag
Ik begon met een vrije ochtend en een lekker ontbijt op het balkon. Ik besloot voor het werken nog een rondje te wandelen en in mijn brievenbus vond ik een pakketje. Het NAE shirt voor de World Eating Disorders Action Day 2 juni! Daarna was het tijd om weer richting mijn werk te fietsen. Ik was wat aan de vroege kant, dus ik besloot een rondje door Nijmegen te lopen.
Het was een drukke dag en koffie was erg welkom. Ik besloot om mijn pauze buiten door te brengen en dat was een hele goede keuze. Ik koos voor een pizzabroodje, koffie en een yoghurtsmoothie met banaan. Een gekke combi wellicht, maar wel heel lekker.
Het werken in deze tijd vind ik persoonlijk best pittig. Ik vind het op een andere manier vermoeiend. Aan het eind van de dag heb ik vaak dan ook een rood hoofdje van vermoeidheid en opkomende hoofdpijn.
Juist door de hoofdpijn was het extra lekker uit daarna weer even uit te waaien. Het was een warme dag en de zon was extra mooi deze avond.
Vrijdag
Mijn ochtend begon, zoals altijd, met koffie en een ontbijtje buiten. Terwijl mijn vriend naar zijn werk ging, heb ik het huis een beetje opgeruimd. Ook meteen wat kleding uitgezocht die weg kan. Altijd fijn als het weer wat netter is.
Vandaag werkte ik weer thuis, voor Proud2Bme. De vrijdagen zijn altijd druk, maar ook gezellig. In mijn pauze ben ik snel naar een dierenwinkel gefietst. Afgelopen week is daar een pakketje bezorgd en die wilde ik even ophalen. Winnie leek weer helemaal de oude en heeft ook weer haar favoriete plekjes op de bank en in de zon opgezocht.
In de avond was ik alleen, dus ik maakte een simpele – maar altijd favoriete – macaroni met tomatensaus. Mijn luipaardgekko Zelda besloot later op de avond nog wat te vervellen. Dat gebeurt redelijk vaak, maar toch is het altijd een opluchting als het allemaal goed gaat.
Zaterdag
Normaal ben ik elke week twee dagen vrij, maar deze week was het even anders. Weer zat ik in de ochtend op de fiets richting Nijmegen. Ik kan echt genieten van alle grutto’s, roofvogels en hazen die ik onderweg tegenkom. Die avond aten er twee vrienden mee die ik sinds kort pas weer in het echt zie. Omdat ik wel mijn verjaardag wilde vieren maar niet iedereen kan laten komen (en zeker niet tegelijk), kwamen zij de dag ervoor al langs om te eten.
Ik kreeg dit leuke kaartje, een afspraak voor een gezichtsbehandeling bij een salon en ‘s avonds aten we koekjes van Humble & Crumble. Die heb ik door Daphne helemaal ontdekt! Mijn vriend had mij trouwens verrast met een zelfgemaakte taart. Zo lekker!
Zondag
En toen was het zover; mijn verjaardag! Ik moet eerlijk zeggen dat het dit jaar een beetje langs me heen is gegaan. Het is zo’n drukke tijd en de tijd gaat ook zo snel voor mijn gevoel, dat ik een beetje vergat dat het eraan kwam. Ik was gelukkig wel vrij en mijn vriend had een heerlijk ontbijt gemaakt. Wentelteefjes van suikerbrood met chaimix, heerlijke koffie en vers fruit. Echt genieten! Ook had hij de hangmat op het balkon gehangen, waarin we afwisselend hebben gelegen. De perfecte ochtend!
In de middag kwamen mijn moeder en zusje nog even langs. Ik had zelf ook al taart gehaald, dus dat was er gelukkig genoeg. Mijn moeder is bezig met mondkapjes maken en ze had er voor mij ook eentje meegenomen. Van mijn zusje kreeg ik een zelf-geplant komkommerplantje!
In de avond heb ik met een paar vrienden in het bos bij mijn huis afgesproken. Zo konden we beter de 1,5 meter bewaren. We hebben twee lekkere borrelplanken (met heerlijke zelfgemaakte broden) in elkaar gezet en hebben hierna verstoppertje in het donker gespeeld. Uiteindelijk zijn we maar gestopt, want ik heb maar liefst 14 (!) teken van me af geplukt.
Het was een drukke, maar ontzettend fijne week. Een week waarin ik iets meer stilstond bij hoeveel fijne mensen ik om me heen heb. Een week waarin ik extra energie haalde uit de natuur, wat ik hopelijk deze week ook weer kan doen. Ik hoop dat jij een hele mooie week gehad hebt en dat deze week nog mooier zal zijn!
Liefs,
Lonneke
P.s Vergeet je niet te checken op teken!
Kom bij Proud2Bme gratis en anoniem in contact met lotgenoten, ervaringsdeskundigen, psychologen en diëtisten. Op ons forum kun je jouw verhaal delen en/of vragen stellen. Ook kan je dagelijks met ons chatten (de agenda vind je hier). Wij staan voor je klaar.
Geef een reactie